sku: Z1TQ00020
2 329 ₾
ან65 ₾/თვეში 36 თვეზე* ვადით
პროცესორი
მეხსიერება
ეკრანის ზომა
ფერი - Citrus
ოპერატიული მეხსიერება
Trade-in
გადაცვალეთ თქვენი ძველი მოწყობილობა და გადაიხადეთ ნაკლები ახლის სანაცვლოდ.
რაოდენობა
სწრაფი მიწოდება
ფილიალიდან გატანა
თვითგატანისთვის ხელმისაწვდომია. აირჩიეთ თქვენთვის მოსახერხებელი მდებარეობა.
მიწოდება
ისარგებლეთ TBC, Bank of Georgia ან Credo ბანკის განვადებით.
MacBook Neo
პროდუქტის აღწერა
სპეციფიკაციები
Other
Date of Entry
პროდუქტის ტიპი
ლეპტოპები
Article
Z1TQ00020
სერია
MacBook Neo
Processor
Neural Engine Core Quantity
16
Performance-cores Quantity
2
Efficient-cores Quantity
4
პროცესორი
Apple A18 Pro
6
Memory
ოპერატიული მეხსიერება
8 GB
8 GB
Storage
მეხსიერება
256 GB
Display
Display Type
LCD
Type of Matrix
IPS
Maximum Resolution
2408x1506
Display Features
sRGB
LED Backlight
500 nits Brightness
1 Billion Colors
Liquid Retina display
Pixel Density
219 ppi
ეკრანის ზომა
13"
Audio Output
Audio Output Mode
Stereo
Video Output
Video Memory Type
Shared Video Memory
GPU Core Quantity
5
Networking Specifications
Wi-Fi
IEEE 802.11ax Wi-Fi 6E
Bluetooth
Bluetooth 6.0
Interface Provided
Headphones
1 (3.5-mm minijack)
USB 3.2 Gen 2
1 (USB 3.2 (type C))
USB 2.0
1 (USB 2.0 (type C))
System
Web Camera
1080p
In the Box
USB‑C დამტენი კაბელი (1.5მ)
ფერი
Citrus
Localization
US English
პროდუქტის ქვეტიპი
MacBook
ფერი
ყვითელი
Software
Platform Compability
Mac
Installed Operating System
Apple macOS Tahoe
Power
Included Power Adapter Output Power
20 W
Power Port Connector Type
USB-C
Battery
Battery Technology
Lithium Ion
Battery Current Capacity
36.5 WHr
Dimensions&Weight Device
Depth (mm)
206.4 mm
Height (mm)
12.7 mm
Width (mm)
297.5 mm
წონა
1.23 kg
Environment
Maximum Operating Ambient Temperature
35 °C
Minimum Operating Ambient Temperature
10 °C
Maximum Non-Operating Ambient Temperature
45 °C
Minimum Non-Operating Ambient Temperature
-25 °C
Max. Altitude Operating
3000 m
Max. Altitude Storage
4500 m
Max. Altitude Shipping
Max. Relative Humidity Non-Condensing
90 %
Min. Relative Humidity Non-Condensing
0 %